Contact

Contactpagina

Bezoekadres
Reitseplein 1
Postbus 90154
5000 LG TILBURG
T 013 205 00 00

Voor ondernemers uit Zeeland:
Oostelijk Bolwerk 9
4531 GP Terneuzen
T 0115 451456

Webinar Wet toekomst pensioenen: zorg dat je goed voorbereid bent

4 september 2025 | 09.30 - 11.00 | Online via MS Teams

De Wet toekomst pensioenen (Wtp) is ingegaan. 
Wat betekent dit voor jouw organisatie en jouw medewerkers?

De komende jaren verandert er veel op pensioengebied. Als werkgever moet je belangrijke keuzes maken over de pensioenregeling van je medewerkers. Hoe werkt de nieuwe leeftijdsonafhankelijke premie? Wat verandert er in het nabestaandenpensioen? En wat betekent dit allemaal concreet voor jouw bedrijf? Het is belangrijk dat ook jouw medewerkers goed inzicht krijgen, zodat zij de juiste keuzes kunnen maken.

Tijdens dit interactieve webinar praat pensioendeskundige Frank Driessen (Aon) je bij over de gevolgen en kansen van de Wtp – voor jouw organisatie én medewerkers. De overgangsperiode loopt tot 2028, maar uitstel brengt risico’s met zich mee. Dit is hét moment om je goed te laten informeren en te zorgen dat je pensioenregeling toekomstproof is.

Het webinar bestaat uit twee onderdelen:

  • Een plenair onderdeel waarin Frank Driessen je bijpraat over de belangrijkste veranderingen
  • Een break-outsessie naar keuze – afgestemd op de pensioenregeling van jouw organisatie

Wat kun je verwachten?

  • Helder overzicht van de belangrijkste veranderingen en deadlines, zodat je tijdig en zonder zorgen kunt voldoen aan de nieuwe regels
  • Handvatten om je medewerkers goed te informeren, betrokken te houden op een begrijpelijke manier inzicht te geven
  • Uitleg over de mogelijke financiële en juridische gevolgen, zodat je niet voor verrassingen komt te staan
  • Keuze uit drie inhoudelijke break-outsessies afgestemd op jouw pensioenregeling
  • Ruimte voor het stellen van vragen aan en het bespreken van jouw specifieke situatie met een expert

Programma

09.30 u Welkom door VNO-NCW Brabant Zeeland
09.35 u Plenaire uitleg door Frank Driessen (Aon): Wat betekent de Wet toekomst pensioenen voor werkgevers? 
09.50 u Interactie en vragen

10.00 u Break-outsessie naar keuze:

  • Verzekerde pensioenregelingen
  • Algemene pensioenfondsen (APF)
  • Ondernemings- en bedrijfstakpensioenen

10.50 u Plenaire afsluiting en take-aways

Aanmelden

Ben je lid van onze vereniging? Meld je dan eenvoudig en snel aan via onze ledenapp! Vermeld duidelijk je keuze voor de break-outsessie, zodat we vooraf de de groepen voor de verschillende breakout-sessies kunnen inrichten in Teams. Let op: in Teams zijn alle e-mailadressen zichtbaar voor deelnemers. Ben je geen lid? Neem dan contact met ons via academy@vnoncwbrabantzeeland.nl.

Kosteloos afmelden? Laat het ons op tijd weten!
Kun je toch niet deelnemen? Meld je dan uiterlijk maandag 1 september 12.00 uur af via academy@vnoncwbrabantzeeland.nl. Bij te laat afmelden of no-show brengen we 35 euro excl. btw in rekening.

Vragen of meer informatie?

Neem contact op met Vivian Schoormans via academy@vnoncwbrabantzeeland.nl

"*" geeft vereiste velden aan

 

Met het versturen van deze gegevens ga je akkoord met de wijze waarop wij jouw gegevens verwerken. Privacy statement