Ben jij een ambitieuze professional die zich wil laten inspireren door krachtige vrouwen en toekomstgerichte leiders? Sluit je aan bij onze Topvrouwen-community op donderdag 4 december 2025, wanneer we te gast zijn bij Gerdi Vogels, CEO Vogels Products BV.
Tijdens deze bijeenkomst krijgen we een inkijk in Gerdi’s persoonlijke reis als tweede generatie binnen een familiebedrijf, haar visie op leiderschap en de overtuigingen die haar richting geven in een wereld die voortdurend verandert. Een mooi moment om stil te staan bij leiderschap, verandering en wat ons daarin drijft.
📅donderdag 4 december 2025
🕓 15.30 – 18.00 uur
📍 Vogels Products BV, Hondsruglaan 93 in Eindhoven
Over Vogel’s Products
Sinds 2003 staat Gerdi Vogels als CEO aan het roer bij Vogel’s Products BV, het familiebedrijf dat wereldwijd bekend staat om haar hoogwaardige tv-muurbeugels en AV-bevestigingsoplossingen voor zowel de consumenten- als de professionele markt. Wat begon als een idee van haar vader Harry Vogels aan de eettafel, groeide uit tot een internationaal gerenommeerd familiebedrijf dat bekend is om zijn innovatieve producten, design en toewijding aan kwaliteit.
Programma
15.30 uur Inloop en ontvangst
16.00 uur Presentatie en interview met Gerdi
17.30 uur Borrel
Aanmelden
Ben je lid van onze vereniging? Meld je dan snel en eenvoudig aan via onze ledenapp. Geen lid? Neem dan even contact op met Melanie van Laerhoven via community@vnoncwbrabantzeeland.nl.
Kosteloos afmelden? Laat het ons op tijd weten!
Deelname is kosteloos. Als je je inschrijft voor deze bijeenkomst, gaan we ervan uit dat je komt en verzorgen we jouw deelname. Daar spannen we ons samen met Gerdi en Vogel’s Products BV voor in. Ben je verhinderd? Dan horen we dit graag. Je kunt tot en met 27 november kosteloos afmelden via community@vnoncwbrabantzeeland.nl. Meld je je later af of ben je zonder afmelding niet aanwezig? Dan brengen we 35 euro excl. btw in rekening.
Marloes Kepser, algemeen directeur van Kepser BV, over de Community Topvrouwen:
“De Community Topvrouwen bestaat inmiddels uit honderd vrouwelijke CEO’s, DGA’s en bestuurders uit verschillende sectoren. Een vaste groep topvrouwen komt een aantal keer per jaar samen bij een topvrouw in haar organisatie. Ook organiseren we bezoeken aan politiek Den Haag met exclusieve ontmoetingen. Door de bijeenkomsten, communities, werkgroepen en rondetafelgesprekken van de vereniging leer je andere ondernemers kennen, kun je kennis met elkaar delen, van elkaar leren en zo een waardevol netwerk opbouwen!” ⭐⭐⭐⭐⭐
Sluit ook aan!
