Heb jij al een begroting van geluk?
Geluk op de begroting voor 2019. Prof.dr. Kees Koedijk laat u zien hoe je zelf de regie kunt nemen over je eigen geluk! Dit vergt een actieve grondhouding. Het is gedaan met passief en lijdzaam afwachten, zeker nu de overheid zich steeds verder terugtrekt. Dít is de tijd om het heft weer in eigen hand te nemen en je eigen koers uit te stippelen en zo nodig aan te passen.
We nodigen je van harte uit voor dé Nieuwjaarsbijeenkomst in Midden-Brabant. Naast ondernemers ontmoet je tijdens de borrel ook bestuurders van VNO-NCW Midden-Brabant, BORT, de provincie en gemeentes uit onze regio.
Hef samen met ondernemend én besturend Midden-Brabant het glas op een gelukkig 2019!
Wil je voor je exposure voor jouw bedrijf tijdens deze bijeenkomst? Neem dan contact op met Sara Vermeltfoort via vermeltfoort@vnoncwbrabantzeeland.nl.
Deze bijeenkomst wordt mede mogelijk gemaakt door:
• ABAB Accountants en Adviseurs
• ABC Olie
• Rabobank Tilburg en Omstreken UA