Ben jij klaar voor een totaalervaring die jouw kijk op leiderschap verandert? Tijdens Philsurround Business brengen we muziek, leiderschap en talentontwikkeling op verrassende wijze samen. Je zit midden tussen de musici van Philzuid. Je hoort elk detail, voelt de onderlinge afstemming en ziet van dichtbij hoe een dirigent mensen laat excelleren.
Sta jij écht tussen je mensen? In deze unieke setting ervaar je hoe samenwerking, luisteren en leiderschap samenkomen in een orkest. Je ontdekt de kracht van afgestemde communicatie en talentgericht aansturen, begeleid door TMA, dé expert in talentontwikkeling. Samen verkennen we de verrassende parallellen tussen een toporkest en jouw team of bedrijf.
Deze ervaring laat je met een frisse blik kijken naar je eigen leiderschapsstijl en dat op een inspirerende locatie. Philsurround Business vindt plaats in de fabriek van Adams Music Centre: toonaangevend producent van muziekinstrumenten.
Met jouw Business seat draag je bij aan de ontwikkeling van jong muzikaal toptalent op weg naar een professionele carrière binnen het orkest en kunnen we starten met de ontwikkeling van de Philzuid Academy voor jonge talentvolle musici.
Neem contact op met onze relatiemanagers voor meer informatie.
Of kijk op Philsurround business – Philzuid – NL